Nerenin NumarasıRehberUluslararası Telefon Kodları Listesi

+1-264 Nerenin Alan Kodu? +1-264 Hangi Ülkenin Telefon Kodu?

+1-264 veya 001264 ile başlayan bir çağrı veya mesaj geldiğinde ilk sorgulanan, +1-264 nerenin alan kodu ve +1-264 hangi ülkenin telefon kodu olmaktadır. Gelen çağrının nerenin alan kodu ve hangi ülkenin kodu olduğunu sorguladığınızda güvenli mi, tehlikeli mi olduğunu tespit edebilirsiniz. +1-264 ile başlayan numaralar Anguilla ülkesine ait uluslararası telefon kodudur. Bu kod uluslararası telefon görüşmelerinde Anguilla’ya ulaşmak için kullanılır. Anguilla’dan farklı bir ülkeye arama yapıldığında veya mesaj atıldığında telefon numarasının başında +1-264 kodu otomatik olarak gözükmektedir.

Anguilla’da Hangi Dil Konuşuluyor

Anguilla, Karayipler’de bulunan bir İngiliz denizaşırı toprağıdır ve Karayipler Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Başkenti The Valley’dir ve bölge zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Anguilla’nın resmi dili İngilizce’dir. İngilizce, adanın resmi dili olmasının yanı sıra en yaygın ve en çok kullanılan dildir.

Anguilla Telefon Numaraları Kaç Haneli

Anguilla’daki telefon numaraları 0 tuşlamasıyla birlikte toplam 12 hanelidir. Uluslararası telefon kodları, dünya genelindeki iletişimi kolaylaştırmak için standartlaştırılmıştır ve her ülkenin kendi benzersiz kodu vardır. +1-264 uluslararası alan koduyla birlikte telefon numaraları toplamda 14 haneden oluşmaktadır.

Anguilla’da Hangi Operatörler Kullanılıyor?

+1-264 uluslararası telefon kodunun kullanıldığı Anguilla’da birkaç farklı telekomünikasyon operatörü bulunmaktadır. Bunlar arasında en bilinenler şunlardır:

  • Flow: Anguilla’da telekomünikasyon hizmetlerini sağlayan ana operatörlerden biridir. Sabit hatlar, mobil iletişim, internet ve diğer telekomünikasyon hizmetlerini sunar.
  • Digicel: Digicel, diğer bir önemli telekomünikasyon operatörüdür. Mobil iletişim, veri ve internet hizmetleri sunar.

Anguilla’ya Uluslararası Arama Nasıl Yapılır

+1-264 veya 001264, Anguilla’nın uluslararası telefon kodunu temsil eder. Bu kod, Anguilla’ya uluslararası bir arama yapılırken kullanılır. Sıklıkla yurt dışına seyahat ediyorsanız, rehberinizdeki tüm numaraları ülke kodlarıyla kaydedebilirsiniz. Ülke içerisinde aramalarda ülke kodları dikkate alınmayacak ancak yurt dışındayken rehberinizdeki numaraları aramak için tekrar alan kodlarını yazmanıza gerek kalmayacaktır.

ÜLKE KODUŞEHİR KODUTELEFON NUMARASI
+1-264 veya 001264—–

Bir yanıt yazın